• Vasara sākas šodien! Maksimālās atlaides tikai līdz 31.decembrim!        

Barselona

Informācija par kūrortu

Katalonijas galvaspilsēta un pati skaistākā piekrastes pilsēta ir Barselona (BCN).  Uzskaitīt un aprakstīt visus pilsētas apskates objektus un tās skaistumu ir neiespējami- tos jāredz! Rambla, Gotiskais kvartāls. Gauda stila nami, Pikasso un Miro muzeji, Sargada famila (svētās ģimenes baznīca), Montjuic...šo sarakstu var turpināt gandrīz vai bezgalīgi. Nav brīnums, ka tūrisma sezonas laikā Barselonas ielās svešvalodas ir dzirdamas biežāk kā spāņu valoda.

Pēdējos gados Barselona ir piedzīvojusi lielas pārmaiņas ekonomikas un urbanizācijas jomā, kuras ir to padarījušas par vienu no pašām pievilcīgākajām Eiropas galvaspilsētām. Pilsēta īpašas izmaiņas piedzīvoja pirms 1992.gada Olimpiskajām spēlēm. Barselonā tika pārveidota jūras fasāde, izbūvēti jauni tilti, atjaunoti vecie rajoni. Uz doto momentu pilsētas visiem tiek piedāvātā plašas kultūras, ekonomikas, sporta un tūrisma iespējas.

Barselona ir arī Katalonijas jūras galvaspilsēta. Tajā ir daudz bāru un restorānu jūras tuvumā kā arī vienreizējas  palmu alejas. Visas pludmales Katalonija ir bezmaksas. Pašā pilsētas centrā atrodas Barselonetas rajona pludmale, kur laiku pavada gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi. Šeit ir iespējams izīrēt zvilni par 6 euro un saulessargu par 5 euro. Nedaudz uz ziemeļiem no Barselonetes (apm.15-20 min. ejot ar kājām pa pludmali) ir pat veseli pludmales klubi, kuros par papildus 2 euro var izīrēt ģērbtuvi un seifu.

 

Kūrorti

Visas Katalonijas piekrastes (580 km) slavinās ar savu maigo Vidusjūras klimatu ar mērenu un patīkamu temperatūru visa gada garumā. Vasara šeit ir gara un karsta. Tā ilgst no aprīļa līdz oktobrim. Ziema ir maiga. Visa krasta garumā ir apdzīvotās vietas ar spilgti izteiktu specifisku raksturu, kas nodrošina nevainojamu tūrisma infrastruktūru.

Ziemeļos atrodas Kosta Brava, kura stiepjas no franču-spāņu  robežas līdz Blanesai un piedāvā jums brīnišķīgas pludmales un mazus neiedomājami skaistus līcīšus ar mežonīgiem un klinšainiem posmiem un mežonīgu priežu mežu  pie pašas Vidusjūras.

Sākot ar Tordera upes ieteku Blanesā virzienā uz Barselonu atrodas daudzās Kosta del Marseme pludmales.

Kosta del Garraf visā savā garumā atrodas tāda paša nosaukuma kalnu pakājē, sākas Barselonas dienvidos un beidzas Kubelas ciematā. Šī vieta ir ļoti savdabīga un maģiski pievilcīga un mierīgajiem līčiem.

Kunitas pilsētā sākas Kosta Dorada, slavena ar savām garajām pludmalēm. Tā stiepjas līdz Erbas upei-katalonijas piekrastes dienvidu piekrastes galam. Šis ir dabīgais rezervāts- neaprakstāms skaistums. Šeit arī apstājas gājputni savā ceļā uz Āfriku.
67297719


67283882


67220505


66220220


27779904


67212121


29700300


67315800


66220220


29898619