Itālija - Slēpošana (Verona) 2021

Viesnīcu katalogs

|   Alta Valtelina   |   Val di Sole   |   Val Rendena   |   Val di Fassa  

Alta Valtelina

Rajons Alta Valtelina (Alta Valtellina) ar administratīvo centru Sndrio pilsētā ietilpst Lombardijas reģionā. Tas atrodas uz Austrijas, Šveices un Itālijas robežas. Caur šo pusi jau izsenis veda ceļi, kas savienoja Rietumeiropu ar Balkāniem. Šeit norisinājušies daudzi vēsturiski notikumi. Par to liecina lielais skaits arhitektūras pieminekļu no antīkajiem, viduslaikiem un jaunajiem laikiem. Līdz šim no kalnu virsotnes uz ceļotājiem noraugās skarbie cietokšņu torņi, kas sargā šo vietu no sve&sc...

Lasīt tālāk

Val di Sole

Uz pasaules ir vietas, kas it kā būtu radītas noteiktiem mērķiem. Piemēram, Val di Sole Dolomītu Alpos ir radīta īpaši kalnu slēpošanai. Šī gleznainā ieleja atrodas Dolomiti di Brenta nogāzē, to klāj sniegs, apspīd saule  un aizsargā kalni. Šeit ir visi nosacījumi ziemas atpūtai neatkarīgi no  izvēlētā sporta veida. Tomēr, ja nav izvēlēts neviens sporta veids, Val di Sole kļūs par neatkārtojamo ainavu, mājīgo restorānu un bāru radītā lieliska garastāvokļa avotu.

Lasīt tālāk

Val Rendena

Val Rendena (Val Rendena) – viena no skaistākajām vietām Dolomiti di Brenta reģionā. Tieši šeit atrodas viens no prestižākajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Eiropā - Madonna di Kampiljo, kur ierodas ne tikai pieredzējuši sportisti, bet arī greznu veikalu, restorānu un skaļu ballīšu cienītāji.

Lasīt tālāk

Val di Fassa

Val di Fassa (Val di Fassa) atrodas pašā Alpu Dolomītu centrā 300 km attālumā no Milānas. Fasa ieleja, kas stiepjas 20 km garumā, slavena ar saviem nepārspējamiem skatiem. Runā, a Dasa ieeja kādreiz bijusi labo garu – selvanu māja. Ielejā līdz šim laikam dzīvo vietējo iedzīvotāju – ladinu  pēcteči. Šeit valda īpašas tradīcijas, paražas un valoda.

Lasīt tālāk