Hurgada (2021-2022)

Viesnīcu katalogs

|   Hurgada   |   El Ahiaa   |   El Guna   |   Sahl Hasheesh   |   Makadi Bay   |   Soma Bay   |   Safaga   |   Marsa Alam  

Hurgada

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemūdens niršanas iespējas.

Lasīt tālāk

El Ahiaa

Lasīt tālāk

El Guna

30 km uz ziemeļiem no Hurgadas Sarkanās jūras krastā atrodas burvīga pilsētiņa El Guna. Tā nav līdzīga nevienam citam Ēģiptes kūrortam. To mēdz dēvēt arī par "Sarkanās jūras Venēciju". Šeit nav daudzstāvu viesnīcu, to vietā – omulīgas mājiņas, izvietotas uz salām, kuras savā starpā savienotas ar tiltiņiem un laipām. Pa kanāliem kursē nelielas laivas, kuras arī dod El Gunai līdzību ar Venēciju. 

Lasīt tālāk

Sahl Hasheesh

Lasīt tālāk

Makadi Bay

Makadi Bay — jauns un perspektīvs tūrisma rajons, izvietots Sarkanās jūras krastā 20 km uz dienvidiem no Hurgadas. Pagaidām šeit uzceltās viesnīcas administratīvi skaitās pie Hurgadas, taču tuvāko 5-10 gadu laikā šis piekrastes reģions kļūs par patstāvīgu, atsevišķu kūrortu ar pašu infrastruktūru.
Kūrorts pamatā orientēts uz vientulīgu, mierīgu atpūtu, kā arī atpūtu ar bērniem. Jauniešiem šeit var izrādīties garlaicīgi: visi bāri, restorāni, diskotēkas un līdzīgi ir sakoncentrēti tikai ...

Lasīt tālāk

Soma Bay

Četrdesmit minūšu brauciens šķir Hurgadas lidostu no vietas Soma Bay, speciāli iekārtotu ideālai atpūtai tikai pirms 10 gadiem. Šeit horizonts no viens puses slīgst bezgalīgi zilajā jūrā, bet otrā – atduras neticami skaistajā kalnu masīvā un tālajās kāpās, piepūstās ar tuksneša vējiem. Soma Bay pludmales pamatoti tiek uzskatītas par vienām no pašām labākajām visā Sarkanās jūras piekrastē. Baltas smiltis, neskarta daba, vientuļi līči, zaigojoša jūra un reibinoši skaisti koraļļu rifi piesa...

Lasīt tālāk

Safaga

60 km uz dienvidiem no Hurgadas atrodas cits slavens Sarkanās jūras kūrorts - Safāga. Šeit ir brīnišķīgas koraļļu strēles un ideāli apstākļi nirējiem un vindsērfinga cienītājiem. Safāga izpelnījusies starptautisku atzinību kā viens no kūrortiem, kurš pazīstams ar savām ekoloģiski tīrajām melnās krāsas smiltīm, spējīgām ārstēt virkni balsta-kustību sistēmas, ādas, t.sk. psoriāzes, saslimšanu.

Lasīt tālāk

Marsa Alam

Pa monotonu, taisnu ceļu, kurš ved uz dienvidiem, izvietotu starp akmeņaino tuksnesi Sarkanās jūras krastā pēc 3 stundu brauciena no Hurgadas atkal nokļūstam kūrortā:  viesnīcu ķēde ar sakoptām teritorijām un milzīgām smilšu pludmalēm, baseinu atvēsinošais ūdens un izmeklēta virtuve... Tas viss – Marsa-Alam, dinamiski attīstījies tūristu komplekss, kur unikālie dabas apstākļi ideāli savienojas ar pašiem jaunākiem tūrisma industrijas sasniegumiem.

Lasīt tālāk
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040