Krētas sala

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Samarjas aiza

Samarjas aiza – ir viena no visskaistākām un garākajām Eiropā (tas garums sasniedz 18 km). Šim unikālajam dabas rezervātam ir piešķirta nacionāla parka kategorija. Aiza ir veidojusies 14.miljonu gadu laikā. Šeit mēs varam atrast neolitiešu Kajano un Tarras „apmetnes”, Apollona upura vietas, seno kristiešu apbedījumus, mazas bizantiešu baznīcas, venēciešu nocietinājumus. Aizu savrupā un grūti piejamā atrašanās vieta labi kalpoja kristiešiem turku okupācijas laikā un nacionāl - atbrīvošanas kara periodā. Šīs vietas flora un fauna ir unikāla. Šeit var satikt dažādu dzīvnieku un augu sugas. Šajās vietās ir sastopami reti dzīvnieki, tādi kā mežonīga kaza „Kri-Kri”, Krētas āpsis, izzūdošās plēsīga ērgļa-grifa suga.

UNESCO padome piešķīra rezervātam pirmās kategorijas biosfēru rezervātu diplomu. Pēc leģendas nostāstiem, tieši šeit Zevs uzstādīja savu troni uz Gigilosa kalna, kad viņu mocīja Dievu intrigas Olimpā, bet noslēpumainajās aizās un alās dzīvoja dēmoni un fejas.

Pastaiga pa aizu aizņem apmēram 6 stundas. Bet Jūs vienmēr varēsiet gūt veldzējumu kalnu upīšu veidotajos baseinos. Ceļojumā Jūs redzēsiet dīvainus kalnu izliekumus, romantiskas alas, mazas baznīcas, pamestus ciematus un senu celtņu drupas.

Līkumaina taciņa aizvedīs Jūs no aizas uz Agia Rumeli ciematu, kurš reiz bija Taras ciems. No ciemata ar kuģi dosimies uz Horu Sfakionas pilsētā. Pagatnē Sfakjas rajona centrs bija sfakitu -- venēciešu pretinieku un turku iekārotāju cīnītāju citadele. Tieši šeit kopš seniem laikiem dzīvo visbrīvdomīgie krētieši, kuri visā Krētas vēsturē nekad nevienam nav pakļāvušies.

67315800


29700300


67283882


66220220


67334423


67855678


66220220


27779904


67242133


29898619