Krētas sala

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Tā ir ekskursija uz gleznaino Lassiti plakankalni, kura atrodas Dikti kalnos, 800 metru augstumā virs jūras līmeņa. Vēl ne tik sen šeit stāvēja vairāki tūkstoši vējdzirnavu. Šodien ir saglabājušās  tikai dažas no tām, taču esošās joprojām izgrezno plakankalnes ainavu  ar savām baltajām burām.

Ekskursijas laikā jūs uzzināsiet Zeva dzimšanas vēsturi, iepazīsieties ar olīveļļas ieguves procesu, nodegustēsiet vīnu, varēsiet paši savam rokām veidot izstrādājumus no keramikas, pielūgt ikonu- brīnumdari un vēl vairāk sajust Krētas kultūras garu.

Viena no pazīstamākajām vietām Krētā- Zeva ala, atrodas 1025 m augustumā. Saskaņā ar mitoloģiju, Zevs ir visu dievu un cilvēku tēvs. Viņa māte Reja- auglības dieviete, paslēpa mazo dēlu alā Dikti kalnā, glābjoties no sava vīra Krona nežēlīgās greizsirdības. Tas baidījās, ka viņa paša bērni nostāsies pret viņu, tāpēc viņš tos aprija. Šodien mums ir iespēja apmeklēt šo alu, lai apbrīnotu daudzus gadsimtus piedzīvojušo stalaktītu un stalagmītu sastingušo skaistumu. Tie rada neparastas kompozīcijas un īpašu atmosfēru. Mēs arī veiksim pieturvietu Trapsano ciematā, kurš no seniem laikiem ir pazīstams ar keramikas izgatavošanas tradīcijām. Vietējā darbnīcā jūs varēsiet patstāvīgi izgatavot simpātiskus keramikas izstrādājumus uz podnieka ripas.

Lai atjaunotu spēkus, mēs iebrauksim Seli ciematiņā, kur gribētāji varēs ieturēties tavernā un nofotografēt skaistus Lassiti plakankalnes panorāmas skatus.

Atklāt Krētas olīveļļas labākās īpašības uin uzzināt par vietējiem vīniem varēsiet eko parka „Lasintos” apmeklējuma laikā. Pēc salas tradicionālo produktu degustācijas, tos būs iespējams arī iegādāties.

Par vienu no ekskursijas pieturvietām būs Keras Dievmātes klosteris, kurā ir saglabājušās senās freskas. Šeit jūs uzzināsiet Sv. Dievmātes ikonas- brīnumdares, kura ir saglabājusies no Bizantijas laikiem, interesanto stāstu.

Šī ir viena no salas visinteresantākajām un informatīvākajām ekskursijām. Tā patiks visiem- gan dabas skaistuma mīļotājiem, gan vēstures entuziastiem, gan cilvēkiem, kuriem vienkārši interesē uzzināt ko jaunu.
67315800


29700300


67283882


66220220


66220220


67855678


66220220


27779904


67242133


29898619