Krētas sala

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Veltiet vienu  Jūsu ceļojuma dienu nelielajā Krētas tradīciju un kultūras pasaulē.

Ekskursijas programma sākas Agios Foma ciematā, kur Jūs apmeklēsiet Dievmātes Kardiotiss baznīcu, kas celta XIV gadsimtā. Galvenais šīs baznīcas relikvija ir Dievāmtes Kardiotiss ikona.

Tālāk Jūsu ceļš vedīs uz vienu no pašiem iespaidīgākajiem kalnu ciematiem- Agios Foma, kur Jūs apmeklēsiet X gadsimta Sv. Foma baznīcu .un Mīnojas civilizācijas laika kapenes.

Pēc tam Jūs dosieties Ano Asites ciemata virzienā, kurā ierodoties, Jums būs iespēja iedzert kafiju, jeb karstu tēju, nobaudīt lauku sieru un medu. Kurš no Jums gan nav vēlējies kaut ar acs kaktiņu ieskatīties īsto krētiešu dzīvē? Jūs gaida iepazīšanās ar vienu no senākajām krētiešu ģimenēm- Ljapaki, kura Jūs pavadīs pastaigā pa autentiskajām ieliņām un uzaicinās  uz savām mājām, kas celtas 150 gadus atpakaļ. Jūsu iepazīšanās ar  ciematu turpināsies darbnīcā,  kura tiek izgatavoti zvaniņi aitām un kazām… esat droši, ka tas neatstās Jūs vienaldzīgus, un  beigsies Sv. Rigologo –šīs apkaimes patrona baznīcā

Tālāk Jūsu maršruts iet gar Gorgolaini (XIV), klosteri, kas celts Svētajam Georgijam par godu. Līdz pat mūsdienām šeit dzīvojošie mūki izvairās no laicīgās  dzīves „labumiem”, kā piemēram, no elektriskajām lampām.  Klosteris grimst ciprešu un ozolu zaļumā un tā teritorijā ir folkloras un sadzīves muzejs, kuru Jūs varēsiet apmeklēt.

Atpakaļceļā  pēc  pusdienām un nelielas pastaigas Kato Asites ciematā(radies X gadsimtā), Jums būs pieturvieta Agios Mironos ciematā, kas savu nosaukumu ieguvis par godu Sv. Mironam, kas bijis viens no pirmajiem bīskapiem Krētas vēsturē IV gadsimtā. Šeit Jūs uzzināsiet par viņa dzīvi un brīnumu darbiem, apmeklēsiet baznīcu   ( viena no klstera-alas sienām, kur pēdējos dzīves gadus aizvadījis Svētais Mirons „raso”) un iegūt svēto ūdeni.

Ar to ekskursiju programma noslēdzas un līdz ar saulrietu Jūs atgriezīsieties savā viesnīcā.
67315800


67283882


66220220


66220220


67334423


67855678


66220220


27779904


67242133


29898619