Rodas sala (2020)

Ekskursijas

Simi sala

Filerimos un Tauriņu ieleja

Rodas apskates ekskursija

Filerimos un Rodas pilsēta

Rodas pilsēta

Lindos un 7 avoti

Grieķu vakars

Makšķerēšana jūrā

Pareizticīgā Roda

Jūras pastaiga Halki salā

Jūras „pastaiga” pa gleznainajiem Rodas līčiem

«Tauriņu ieleja» - Strausu ferma – Podnieku darbnīca

Simi sala

Zvejnieku, neoklasika un kristiešu svētnīcu sala. Simi- tā ir katra ceļotāja un gurmāna paradīze. Pēc divu stundu ilgā brauciena ar prāmi Jūs nonāksiet Arhangela Mihaila Panormitis klosterī. Simtgadēs mērāmā  klostera vēsture un brīnumus darošās ikona- bagātība kuru  klostera sienas glabā nu jau vairākus gadsimtus, ļaus Jums izjust šīs svētvietas spēku visā tās košībā. Kā notiek palīdzības lūgšana Mihailam un pateikties viņam ar jūras pasta palīdzību, kā arī par Arhangela Mihaila saistību ar mītisko dievu Poseidonu kā arī iepazīt tuvāk grieķu pareizticīgo baznīcas tradīcijas, Jūs varēsiet uzzināt apmeklējot šo klosteri kopā ar mums.

Atgriežoties uz prāmja mēs turpināsim ceļojumu ar apstāšanās vietu Simi galvaspilsētā, kura sagaidīs  mūs ar  kalnu ķēdēs iekļautu līci. Kalnu slīpumos, līdzi bezdelīgu ligzdām, izkārtojušies neoklasiskie namiņi ,  ieturētā dažādu  krāsu gammā.

Par cik salas iedzīvotāju dzīve ir cieši saistīta ar jūru, tad kur gan citur,  ja ne Simi, jūs varēsiet sevi palutināt ar jūras delikatesēm, un arī uzzināt , kas īsti ir  jūras sūklis, iepazīties ar to daudzveidību un to pielietošanas iespējām .

Noslēdzot pastaigu pa pilsētu Jūs iepazīsieties ar tās vēsturi, kā arī varēsiet iemūžināt daudzus  šīs unikālās vietas skatus.

Ekskursijas ilgums – 8 stundas.