Rodas sala (2020)

Ekskursijas

Simi sala

Filerimos un Tauriņu ieleja

Rodas apskates ekskursija

Filerimos un Rodas pilsēta

Rodas pilsēta

Lindos un 7 avoti

Grieķu vakars

Makšķerēšana jūrā

Pareizticīgā Roda

Jūras pastaiga Halki salā

Jūras „pastaiga” pa gleznainajiem Rodas līčiem

«Tauriņu ieleja» - Strausu ferma – Podnieku darbnīca

Filerimos un Rodas pilsēta

Mūsu ceļojums sākas ar Filerimos kalna apmeklējumu, kur antīkā Akropole un  viduslaiku klosteris grimst milzīgo ciprešu zaļumā, starp kurām lepni pastaigājas pāvi. Tieši šeit Jūs uzzināsiet par slaveno Filerimas Dievmātes ikonu, kas gadsimtiem ilgi ir sargājusi bruņinieku salu un par tās saistību ar Krievijas imperatora Pāvela Pirmā vārdu. No klostera sākas ciprešu aleja „Kristus Golgātas ceļš”, ko noslēdz 17 metrus augsts krusts, no kura virsotnes paveras vienreizējs skats uz salas piekrasti.

Mūsu ekskursiju turpinās Rodas pilsētas antīkās Akropoles apmeklējums, ar tā varenajām Apolona cietokšņa drupām, oratoru tribīni un antīko stadionu. Vai Rodas Koloss ir atradies šeit, vai Viduslaiku pilsētas teritorijā? Bet varbūt pie Mandraki ostas ieejas? Dodieties tālajā pagātnē kopā ar mums, lai atsegtu viena no septiņu pasaules brīnumu noslēpuma priekškaru.   

Tālāk mēs dosimies uz viduslaikiem. Pastaiga pa bruņinieku pilsētu ar Lielā Maģistra pils apmeklējumu ļaus Jums iepazīt tuvāk seno bruņinieku ordeni, tā vēsturi no dibināšanas brīža līdz pat mūsdienām. Kas ir Lielais Maģistrs un kāpēc Kristus karavīri cēla slimnīcas? Lielā Maģistra un turku sultāna Suleimana (slavenās Roksolanas vīra) cīņas daudz ko citu Jums atklās ceļojums pagātnē Rodas pilsētā. . 

Mūsu braucienu noslēgs pilsētas jaunās daļa ar tās apskates objektiem.

Ekskursijas ilgums- 4 stundas.