Antālija (2023)

Ekskursijas

Antālija (pārskata ekskursija)

Izbrauciens ar jahtu

Demre, Mira un Kekova

Pamukale

Raftings

Safari ar džipiem

Akvaparks

Delfinārijs

Makšķerēšana

Turku nakts

Daivings

Turku pirts (Hammam)

Kvadraciklu safari

Kapadokija

Perga, Aspendosa, Kursunlu

Tahtali kalns (slēpošanas kūrorts)

Diskotēka

Turku ciemats

Akvaparks

Viena no vispopulārākajām atpūtas vietām kūrortā ir Antālijas akvaparki. To šeit ir trīs. Vispirms jau - Dedeman Aquapark – viens no pirmajiem akvaparkiem Turcijā. Šeit ir izveidots unikāls baseinu komplekss, ezers ar dažādiem dziļumiem, ar salām un bez, kā arī ar tiltiņiem. Bez atrakcijām, šeit ir arī tropisko un dekoratīvo augu parks. Šis akvaparks ir ideāli piemērots atpūtai ar ģimeni.

Akvaparks Atlantis ir izvietots Antālijas kalnu apvidū. Parks ir būvēts nesen, pēc amerikāņu projekta. "Аtlantisā" ir daudz neparastu kalniņu, tai skaitā pats garākais nobrauciens Antālijā - 29 metri. Bez daudzveidīgajiem baseiniem, kur var jautri plunčāties, akvaparkā strādā profesionāli animatori, kuri organizē dažādas sporta spēles un konkursus.

Vēl viens Antālijas pazīstams akvaparks - Aqualand, kurš slavens ar to, ka bez visiem iespējamiem kalniņiem un atrakcijām šeit ir arī delfinārijs. Aqualand akvaparkā ir padomāts arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem – speciālas bērnu atrakcijas, baseini un vesela ūdens pilsētiņa.