Antālija (2021)

Kemera

|  Kemera  |  Antālija / Lara / Kundu  |  Beleka  |  Side  |  Alānija 

Kemera


Kemera – gleznaina, mūsdienīga kūrortpilsēta, atrodas apmēram 40 km uz dienvidaustrumiem no Antālijas, brīnišķīga jūras līča krastā, Tavras kalnu piekājē. Klusi jūras ielīčī ar dzidru, tirkīzzilu ūdeni, priežu meži, klintis, smilšu un oļu pludmales, apelsīnkoku audzes un brīnišķīgi dārzi rada miera atmosfēru un vienotības sajūtu ar šīs vietas pārsteidzošo dabu. Jūras krastā augošais priežu mežs veido burvīgu smaržu buķeti un pludmales, par to tīrību, ir ieguvušas Eiropas „ Zilo Karogu”.

Kemera ir samērā jauns kūrorts. Vēl pirms 12 gadiem tas bija neliels zvejnieku ciemats, kurš šodien ir pārvērties par mūsdienīgu pilsētu ar greznu viesnīcu tīklu, klubiem un restorāniem, dimanisku naktsdzīvi un daudzām izklaides iespējām, kuras vilina simtiem tūristu no visas pasaules.  


Šeit atrodas osta, kurā pietauvojas sniegbaltas jahtas, kā arī divas pludmales: pilsētas oļu pludmale, kura piedāvā tūristiem aizraujošas ekskursijas un iespējas nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem, un otra Mēnesgaismas smilšu- oļu pludmale.

Kemeras kūrortzonu veido šādi rajoni: pati Kemera, Beldibi, Geinuka, Kiriša, Tekirova un Čamjuva ar plašu dzīvošanas iespēju klāstu sākot no atturīgām ģimenes pansijām, līdz pat  greznām pieczvaigžņu holliday village tipa viesnīcām. Geinuk ciemats (Goynuk) atrodas 5 km uz austrumiem no Kemeras, Antālijas virzienā. Tā ir ideāla vieta tiem, kuri vēlas izbaudīt brīnišķīgo skatu uz Tavras kalniem, kuru piekāji apskalo smaragdzaļš ūdens, atpūsties apelsīnu un citronkoku audzes ēnā, nobaudīt visgaršīgākos zivju ēdienus vietējās tavernās un restorānos, izklaidēties kādā no pilsētas naktsklubiem karstasinīgo mūzikas ritmu pavadībā. Vietējā akvaparka apmeklējums būs brīnišķīga izklaide visai ģimenei.


15 km attālumā no Kemeras atrodas Beldibi ciemats, ar gleznainām kalnu ainavām un lieliskām sīko oļu pludmalēm. Attīstītā izklaides industrija un izcilais serviss vilina daudzus ceļotājus.

5 km uz rietumiem no Kemeras atrodas kalnu ieskautais Kirišas ciemats ar priežu mežiem un nomaļiem ielīčiem. Nedaudz tālāk, atdalīts no Kirišas ar kalnu upi, atrodas Čamjuva (Camyuva) ciemats. Lieliskas, tīras pludmales un silta, mierīga jūra rada patīkamu atmosfēru atpūtai un nelielās, omulīgās krastmalas kafejnīcas un restorāni vilina apmeklētājus ar patīkamajiem turku virtuves aromātiem. 19 km no Kemeras atrodas Tekirovas piekraste, kas ir slavena ar visskaistākajām pludmalēm visā piekrastē un kristāldzidru jūru. Netālu no kūrorta atrodas leģendārā antīkā pilsēta Faselis, kuras apmeklējums atstās neaizmirstamus iespaidus.

 

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040