Antālija (2021)

Antālija / Lara / Kundu

|  Kemera  |  Antālija / Lara / Kundu  |  Beleka  |  Side  |  Alānija 

Antālija / Lara / Kundu


Antālija – izvietota Vidusjūras rietumu daļā, pašā Turcijas dienvidu krasta sirdī. Pilsēta atrodas brīnišķīgajā Antālijas līcī un ir uzbūvēta uz liela plato, kas atrodas 40 m virs jūras līmeņa.

Antālijas Rivjēra ir vispopulārākā atpūtas vieta Turcijā. Tā ir slavena ar silto, maigo jūru, bezgalīgajām pludmalēm, nomaļajiem ielīčiem, vēstures un arhitektūras pieminekļiem, kā arī daudzajiem bāriem, restorāniem, kafejnīcām un naktsklubiem.

Cauraugušie ar piedēm Antālijas Tavras kalni (Toros Mountains) rada nelīdzenu jūras krasta līniju ar  nomaļām alām, grotiem un klinšainiem krastiem. Lieliski priežu meži, palmu, olīvu un citruskoku audzes, banānu un avokado plantācijas gaida atpūtniekus.
Antālija piedāvā plašas dzīvošanas iespējas- no visvienkāršākajām līdz greznākajām viesnīcām un laipnie, viesmīlīgie Antālijas vietējie iedzīvotāji padarīs jūsu atpūtu patīkamu un bezrūpīgu.

Lara ir ērta vieta atpūtai ar bērniem. Attālums no jebkuras šī reģiona viesnīcas līdz lidostai- ne vairāk par 10-15 minūtēm ar autobusu. Smilšu pludmale, kurā starpība starp jūras paisumu un bēgumu nav īpaši redzama. Bērniem patiks rušināties smiltīs un lēkāt pa viļņiem, kamēr Jūs baudīsiet peldes Vidusjūras dzidrajos ūdeņos.

Gandrīz visas viesnīcas Larā ir pieczvaigžņu, ar ultra all inclusive sistēmu. Visas viesnīcas ir jaunas, ne vecākas par 2 gadiem, šikas celtnes, kas pārsteidz ar savu greznumu. Viesnīcu teritorijas ir lielas un plašas, gandrīz visās ir personīgie kalniņi, pludmales, piestātnes, restorāni.

Tieši šo reģionu var redzēt pa lidmašīnaas iluminātoru, tai sēžoties no jūras puses. Īpaši skaists skats paveras vakarā- pilsēta spīd un zaigo.

Lara – tā ir atpūta „uz pilnu klapi”! Lara, tā ir uguņošana katru vakaru kā tiešā, tā arī pārnestā nozīmē.

Larā ir liels tirdzniecības centrs, kas atrodas pastaigas attālumā no lielākās daļas viesnīcu. Pagaidām šis reģions nav vispopulārākais iepirkšanās cienītāju vidū, taču iznomājot auto, var aizbraukt līdz Antālijai, kura atrodas pavisam netālu- tikai 15 minūšu braucienā. Viena no pilsētas ievērojamākajām vietām ir Laras ūdenskritums, kurš iekrīt jūrā. Zem tā ir neliela ala, kuru var apmeklēt ar jahtu vai kuteri.

Kundu - jauns, mūsdienīgs, dinamiski augošs kūrorts, kurš atrodas 30 km attālumā no Antālijas un 5 km attālumā no Belekas. Kundu atrodas lieli viesnīcu kompleksi, kuri izceļas ar interesantu arhitektūru. Šis kūrorts pievelk ar plašām smilšu pludmalēm, pakalpojumu daudzveidību un grandiozām izklaides programmām gan pieaugušajiem, gan arī mazajiem atpūtniekiem.
Kundu tā ir atpūtas vieta, kas pievelk tūristus ar visizsmalcinātāko gaumi. Visas viesnīcas ir oficiāli atzītas par pirmās klases tūrisma objektiem. Tās ir ideāli piemērotas atpūtai ar visu ģimeni un piedāvā plašas izklaides un pakalpojumu izvēles iespējas, kas apmierinās pat visprasīgākos tūristus.

Viesnīcas un ciemati ir projektēti dažādos arhitektūras stilos ar tiem raksturīgo kolorītu, piedāvājot atpūtniekiem bagātīgas izvēles iespējas, kuras apmierinās visu sociālo slāņu apmeklētāju gaumi. Kundu piedāvā tūristiem vislabāko kas ir Turcijā!

 

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040