Antālija (2021)

Side

|  Kemera  |  Antālija / Lara / Kundu  |  Beleka  |  Side  |  Alānija 

Side


Side – neliela, mājīga kūrortpilsēta 68 km attālumā no Antālijas, kas atrodas gleznainā pussalā ar skaistu piekrasti, apelsīnu un priežu audzēm kalnu piekājē. Klusajā Sidas līcītī piestāj sniegbaltas jahtas un burinieki. Šaurās pilsētas ieliņas, senlaicīgās ķieģeļu mājas ar dakstiņu jumtiem, nelielas kafejnīcas un mājīgi restorāni rada Sides neatkārtojami burvīgo atmosfēru. Šeit ir tikai 2 galvenās ielas, kuras ir saglabājušās jau no senseniem laikiem. Jūras krastā ir izvietotas greznas viesnīcas. Šodien Side ir viens no Turcijas rosīgākajiem kūrortiem.


Netālu no Sides atrodas tādi nelieli kūrorti, kā Čolakla, Kumkeja, Titrengele un Maganavta, kur var izbaudīt sauli un  nodarboties ar visiem ūdens sporta veidiem. Kumkeja atrodas tikai 3 km attālumā no Sides. Apbrīnojami skaists ielīcis ar siltu, dzidru ūdeni un zeltītām pludmalēm ir ideāls atpūtai ar visu ģimeni. Nelielais Čolakli ciemats ar brīnišķīgām smilšu pludmalēm atrodas 14 km attālumā no Sides. Titrengele atrodas dažus kilometrus no pilsētas autrumu virzienā. Glavenā kūrorta īpatnība ir zeltainas pludmales ar priežu mežiem pie pašas krasta līnijas. Maganavtas ciemats atrodas nelielas upes krastā, 6 km attālumā no Sides ziemeļaustrumu virzienā.

Serika - atrodas 30 km attālumā no Antālijas lidostas, Vidusjūras piekrastē, tā saucamajā Turcijas Rivjērā. Daudzās mūsdienu viesnīcas ir eikaliptu un ciprešu audžu, un priežu mežu ieskautas. Piekrastes pludmale ir ar rupjām smiltīm, lieliski aprīkota atpūtai. Galvenās izklaides iespējas ir koncentrētas viesnīcās. Serikā Jums un Jūsu ģimenei tiks nodrošināti visi apstākļi pilnvērtīgai atpūtai.

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040