Rodas sala (2020)

Rodas salas rietumu daļa

|  Rodas salas rietumu daļa  |  Rodas salas ziemeļaustrumu daļa  |  Rodas salas dienvidaustrumu daļa 

Rodas salas rietumu daļa


SALAS RIETUMU DAĻA - oļu pludmales, vēji un viļņaina jūra. Pateicoties ideālajiem apstākļiem, šajā salas daļā bieži notiek starptautiskas sacensības vindsērfingā. Iksijas pludmales tiek dēvētas par Rodas „ Maiami pludmali” , no šejienes paveras brīnišķīgs skats uz Turcijas kalniem.

Japissos- viens no populārākajiem salas kūrortiem, slavens ar saviem vindsērfinga nodarbību klubiem. Blakus mūsdienīgajam ciematam atrodas Filerimosa kalns. Uz ar milzu krustu izrotātā Filerimosa kalna saglabājusies senās Japissos pilsētas akropole, kā arī viduslaiku bruņinieku klosteris.

Iksija-liels kūrorts ar bezgalīgām smilšu un lielu oļu klātām pludmalēm. Atrodas 7 km attālumā no Rodas pilsētas, kūrorts būs saistošs sērfinga un kaitinga , kā arī jūras atpūtas piekritējiem. Nav nepieciešams ņemt līdzi savu ekipējumu, jo šeit visu iespējams iznomāt uz vietas. Priekš iesācējiem visu aprīkojumu piemeklē instruktori, ņemot vērā katra individuālos parametrus.

Embona- viens no lielākajiem Rodas salas ciematiem, slavens ar savām vīna darītavām un populāro grieķu dziru „sumu”

Senā Siāna ir pazīstama ar tās teritorijā atrodošos baznīcu, kurā glabājas kristiešu svētlieta– svētā Panteleimona relikviju daļiņas.

Viesnīcu katalogs