Rodas sala (2020)

Rodas salas ziemeļaustrumu daļa

|  Rodas salas rietumu daļa  |  Rodas salas ziemeļaustrumu daļa  |  Rodas salas dienvidaustrumu daļa 

Rodas salas ziemeļaustrumu daļa


SALAS AUSTRUMU DAĻA - ievērojama ar savām lieliskajām smilšu pludmalēm, mierīgo jūru un apskates vietā. Šī salas daļa ir piemērota tradicionālai atpūtai pludmalē. Jūra austrumu piekrastē ir tīra un rāma.

Šeit atrodas: vienreizēji tīrās Afandu pludmales, Campika, modernais Faliraki jaunatnes centrs, Gennadi, klusās un mierīgās Lindosa, Kolimbija un citas.

Faliraki tūrisma centrs un kūrorts ir populārs jauniešu vidū. Dienā Faliraki ir kluss ciemats, bet naktī- liels naktsklubs zem klajas debess. Faliraki atrodas neskaitāmi restorāni, bāri, diskotēkas, tavernas, kafetērijas, disko klubi un veikali. Ir iespējas nodarboties ar populārākajiem ūdens sporta veidiem. Golfa cienītājiem par prieku te atrodas arī liels golfa klubs. Vienīgais Rodas salas akvaparks arīdzan ir tieši šeit. Tas sadalīts trijos sektoros: vienā izkārtoti dažādi kalniņi, otrā- milzīgs baseins ar mākslīgajiem viļņiem, bet trešais ir pilnībā bērnu sektors ar labirintiem un baseiniem.

Lindosa- populāra ar saviem nomaļajiem, klusajiem līcīšiem un greznajām smilšu pludmalēm. Lindosā atrodama viena no galvenajiem Akropoles salas vēsturiskajiem apskates objektiem. Akropoles piekājē „novietojusies” gleznainā Lindosas pilsēta ar šaurajām ieliņām, mozaīkā izliktām taciņām un daudzajām tūristu bodītēm.

Te var nesteidzīgi klīst pa mierīgajām ieliņām un tīksmināties par brīnišķīgajiem skatiem uz jūru.

Kolimbija- kluss un mierīgs kūrorts ar gleznaini smilšainiem līčiem. No Kolimbijas var aizbraukt uz nelielo Arhangelosa ciemu, kas slavens ar savu keramiku. Haraki līča krastā bar ieraudzīt Faraklosas cietokšņa drupas- joannītu bruņinieku valdīšanas laikmeta liecinieku. 4 km atstatumā no Kolimbijas atrodas Afandu ciemats- labi noslēpies starp zaļajiem kalniem, slavens ar daudzu kilometru garajām smilšu pludmalēm un lielo golfa centru.

Kalifeja- mūsdienīgs kūrorts, populārs ar saviem itāļu būvētajiem pirts kompleksiem. Pludmales te ir smilšu-oļu, bet kristāldzidrajā ūdenī pat pašā krastā peld zivis. Šī ir ideāla vieta priekš zemūdens peldēšanas piekritējiem. Atrodas 8 km attālumā no Rodas salas galvaspilsētas, līcī ar nelielām klintīm, skaistām pludmalēm un bagātīgu augu valsti. °

Koskinu- ciems, kur tradicionālais arhitektūras stils iet roku rokā ar modernām privātmājām, bet daudzajās ieliņās izliktas mozaīkas no jūras oļiem.

Prasonisi- vistālāk uz dienvidiem esošais salas punkts. Šī ir unikāla divu jūru (Egejas un Vidusjūras) satikšanās vieta. Šaurā smilšu strēle (apmēram 50 metru) savieno galveno salas teritoriju ar zemesragu. Šī ir īstena paradīze vindsērfinga un kaitsērfinga cienītājiem. Šobrīd Prasonisi darbojas divi lieli vindsērfinga centri.

Viesnīcu katalogs