Andora - Slēpošana (Barselona) 2022

Andorra la Vella

|  Andorra la Vella  |  Encamp  |  Soldeu - El Tarter  |  Pas De la Casa 

Andorra la Vella


Andora la Vela (Andorra la Vella), Andoras karalistes galvaspilsēta ir viens no lielākajiem Eiropas tūrisma centriem. Tā sevī apvieno neatkārtojamo Pireneju ainavu un  Romas laikmet arhitektūras būvju / ar augsto viesnīcu servisa līmeni, izmeklētu gastronomiju, nedārgu šopingu un visām iespējamām sporta aktivitātēm. Attālums no Andoras la Velas līdz Barselonai ir 210 km (aptuveni 3 h brauciens).

Kā kalnu slēpošanas kūrorts Andora la Vela nav labākais variants. Tas pirmām kārtām ir karalistes kultūras un tirdzniecības centrs. Tuvākais punkts no kura doties uz kalnu slēpošanas vietām ir Eskaldes pilsēta, kas atrodas Andora la Vela tiešā tuvumā. Atpūta Andora la Vela un Eskaldes būs interesanta tiem, kas vēlas apvienot ziemas sportu un nakts izklaides, atpūtu spa un iepirkšanās tūres.

5 km attālumā no Andora la Vela - Eskaldes atrodas slēpošanas zonas zemākā stacija Pas de la Kasa - Grau Roč teritorijas, kurās atrodas 55 slēpošanas trases ar kopējo garumu 100 km. Šī zona ir vairak piemērota pieredzējušiem kalnu slēpotājiem. Šeit vairumā ir melnās un sarkanās trases.

Viens no svarīgiem Andora la Vele - Eskaldes plusiem ir iespēja apmeklēt Kaldea (Caldea) termālo kompleksu – svarīgu Andoras apskates objektu un lielāko ultramoderno balneo centru Eiropā. Centra teritorijā atrodas divi lieli baseini - lagūnas (slēgtais un atvērtais) ar siltu un minerāļiem bagātu termālo ūdeni, Romas pirtīm, saunām, hidromasāžas vannām un džakuzi. Otrajā Kaldea stāvā atrodas skaistuma centrs, kur apmeklētājiem piedāvā individuālas ādas kopšanas procedūras, masāžas un atveseļošanās procedūras. Termālā centra teritorijā atrodas arī trenažieru zāle, vairums kafejnīcu un restorānu.

Iepirkšanās Andora la Vela - tas  ir ļoti plašs preču klāsts jebkurai gaumei un budžetam, virkne dizaineru butiku un vairums daudzstāvu tirdzniecības centru. 

Interactive Ski map of Grandvalira:
https://grandvalira.2dmap.skitudeservices.com/

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040