Andora - Slēpošana (Barselona) 2022

Pas De la Casa

|  Andorra la Vella  |  Encamp  |  Soldeu - El Tarter  |  Pas De la Casa 

Pas De la Casa


Pas de la Kasa? Grau Roig ir lielākais Andoras slēpošanas rajons, kas savienots ar Soldeu un El Tarter vienotā apgabalā  Grand Valira, kas atrodas uz Francijas robežas. Liela platība un trases, kas apvieno divus kalnu slēpošanas centrus, kā arī četras sniegotās alejas un rekordlielais kalnu slēpotāju skaits padara šo kūrortu par Andoras līderi  popularitātes ziņā.  Augstā atrašanās vieta- vairāk kā 2000 m un lielais sniega pūtēju skaits nodrošina sniega segu laikā no decembra līdz aprīlim.

Pas del la Kasa ir visaugstākais  Pireneju kūrorts, kas tika atvērts 1957. gadā un kļuva par pirmo Andoras kalnu slēpošanas kūrortu, kas vienlaikus ir arī visaugstākais kūrorts Pirenejos. Lieliskais skat uz Francijas teritoriju un Pas de la Kasa panorāma paveras  no populārā restorāna Coll Blanc logiem (2600m). Viens no kūrorta apskates objektiem ir britu krogi, kur var lieliski atpūsties un papriecāties. Rajonā atrodas 6 restorāni un kafejnīcas, kas piedāvā tradicionālos kataloniešu ēdienus

Trases, kas atrodas Pas de la Kasa ielejas augšdaļā, paredzētas pieredzējušākiem kalnu slēpotājiem, jo ir slavenas ar savu sarežģītību un straujo augstumu maiņu.

Kalnu pakājē ir lēzenākas vietas, kas piemērotas vidēja līmeņa slēpotājiem. Kalnu apakšā atrodas aprīkota slaloma trases un nakts slēpošanas trase. Tiem, kam patīk slēpot mežos, ieteicamas gleznainās Grau Roig ielejas trases. Kūrorta reljefs un pacēlāju sistēma rosina uz ātru, tomēr maksimāli drošu  slēpošanu: liela platība, plašas trases, gari nobraucieni- tas viss pārvērš slēpošanu par īstiem svētkiem.

Pateicoties  1998. gadā uzbūvētajam Funicamp pacēlājam, uz šo brīdi šis slēpošanas rajons ir kļuvis par pašu pieejamāko tiem,  kas dzīvo Andoras galvaspilsētā. Vien 15 minūšu laikā funikulieris nogādā slēpotājus no Enkampas pilsētiņas (5 km no galvaspilsētas) pa tiešo uz zilajām un sarkanajām Grau Roig trasēm. 2002. gadā uzbūvēts tunelis no Pas de la Kasa uz Pau Groig, kas ievērojami uzlaboja satiksmi starp šo kūrortu un Soldeu.

Kūrortā gaidīti arī tūristi ar bērniem. Mazuļiem vecumā no 12 mēnešiem līdz 3 gadiem pieejamas silītes. Bērniem vecumā no 3-6 gadiem pieejams specializēts bērnudārzs, kurā pieredzējuši instruktori rotaļu formā palīdzēs apgūt pirms soļus uz slēpēm.

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040