Andora - Slēpošana (Barselona) 2023

Encamp

|  Andorra la Vella  |  Encamp  |  Soldeu - El Tarter  |  Pas De la Casa 

Encamp


Enkampa – ir visai liela Andoras pilsēta, kas atrodas 7-10 minūšu braucienā no galvaspilsētas. Pēc pacēlāja- telekabīnes Funicamp atvēršanas 1999. Gadā, Enkampa kļuva krietni pievilcīgāka kalnu slēpošanas piekritējiem. Funicamp ir savā veidā unikāls trošu ceļš 6 km garumā, kā sastāvā ir 32 kabīnes, katra var uzņemt 24 cilvēkus. Kustoties ar ātrumu 7.2 m/sek. kabīnes nogādā slēpotājus no Enkampa pilsētiņas (1238 m) uz Collada D’Enradort (2506 m) virsotni, kas atrodas netālu no Grau Roig nogāzēm mazāk kā 15 minūšu laikā ieskaitot  pieturu Valls dels Cortals  (1333,) ,kur atrodas iesācēju trase un jauno slēpotāju skola. Šeit atrodas arī  bars, kur var atpūsties un ieturēt maltīti. Ar pacēlājiem, kas savieno Collada D’Enradort virsotni ar Grau Roig nogāzi, var nokļūt jebkurā  Grau Roig Pas de la Casa - Grau Roig trasē.

Kalnu slēpošanas iesācējiem jāņem vērā, ka pirmā trase Grau Roig stacijā  ir sarkanā, pēc kuras var doties jebkura līmeņa trasē. Enkampas pilsētas viesnīcu iemītniekiem tik piedāvāts bezmaksas shuttle bus transfērs. Šis autobuss kursē starp viesnīcām un Funicamp ar 15-20 minūšu intervālu laikā no 8.30-17.30. No Andorra la Vella uz Funicamp katras 15 minūtes laika posmā no 8.00-21.00 kursē pilsētas autobuss.

Enkampā atrodas gana daudz viesnīcu ar labām atsauksmēm, tai skaitā lieliskas 3 un 4 zvaigžņu viesnīcas. Vairums viesnīcu piedāvā izmitināšanu puspansijas režīmā (brokastis, vakariņas). Enkampā var atrast arī nedārgus apartamentus  un ekonomiskas ģimenes viesnīcas. Viesnīcas Enkapmā ir ērts un nedārgs izmitināšanas variants, kas būs ekonomiskāk kā dzīvošana galvaspilsētā. Ceļš uz trasēm ar pacēlāju aizņem 15 minūtes, pieturā Vall del Cortals atrodas kalnu slēpošanas skola un mācību trases

Enkampa ir savienota ar tuneli ar La Massanu (Anjosu), tāpēc pa šo kūrortu var pārvietoties arī ar personīgo transportu. Slēpošanas sezonas laikā no Enkampas uz plašo Grandvalira zonu kursē mini vilciens.

Pilsētas automobiļu muzejs nešaubīgi priecēs apmeklētājus ar savu kolekciju. Bet atpūsties un pēc kalnos pavadītas dienas var sporta un izklaides kompleksā, kas aprīkots ar diviem baseiniem priekš bērniem un pieaugušajiem, basketbola, volejbola, minifutbola, skvoša laukumu, trenažieru zāli, 2 saunām, masāžas kabinetu, galda tenisu un biljardu. Jaungada svētku laikā kompleksā tiek rīkotu  bērnu svētki dienas laikā.

Viesnīcu katalogs
66220220