Andora - Slēpošana (Barselona) 2023

Soldeu - El Tarter

|  Andorra la Vella  |  Encamp  |  Soldeu - El Tarter  |  Pas De la Casa 

Soldeu - El Tarter


Vismūsdienīgākais Andoras kūrorts ar daudzām dažāda sarežģītības līmeņa trasēm. Kūrorts sastāv no diviem nelieliem ciematiem Soldeu un El Tarter, kas atrodas 3 km attālumā viens no otra. Tie savstarpēji savienoti ar pacēlāju tīklu, tāpēc kalnu slēpošanas nogāzes un trases saplūdušas vienā lielā laukumā, kuru labi apguvuši un iemīļojuši atpūtnieki.

Šis kūrorts būs piemērots iesācēju un vidējā līmeņa slēpotājiem un tas slavens ar savām iesācēju apmācībām un snovborda skolu.

Soldeu uz šo brīdi ir populārākā kalnu slēpošanas vieta Andorā. Tas ir dzīvīgs,  viesmīlīgs ciemats ar lielisku kalnu slēpošanas un snovborda izklaižu piedāvāju un skaitās viens no visizdevīgākajiem šāda līmeņa kūrortiem. Vasarā Soldeu pārtop par golfa spēlētāju, trekinga  un pārgājienu vietu.

El-Tarter ir tuvākais ciems, kas atrodas vien 1,5 km uz leju no  Soldeu un būs ideāli piemērots ģimenēm ar bērniem un pārīšiem, kas dod priekšroku mierīgai atpūtai. El-Tarter ir arī atsevišķi bāri un restorāni, lielveikals, kā arī desmit un četrvietīgi pacēlāji, kas nogādā slēpotājus uz virsotnēm. El Tarter ir arī sava kalnu slēpošanas skola, bērnu istaba un bērnudārzs. Viesnīca Nordic piedāvā arī welness centru un boulingu. Šeit arī var vizināties ar slidām, suņu pajūgiem, vai baudīt atpūtu Soldeu bāros.

Viesnīcu katalogs
66220220