Hurgada (2021-2022)

El Guna

|  Hurgada  |  El Ahiaa  |  El Guna  |  Sahl Hasheesh  |  Makadi Bay  |  Soma Bay  |  Safaga  |  Marsa Alam 

El Guna


30 km uz ziemeļiem no Hurgadas Sarkanās jūras krastā atrodas burvīga pilsētiņa El Guna. Tā nav līdzīga nevienam citam Ēģiptes kūrortam. To mēdz dēvēt arī par "Sarkanās jūras Venēciju". Šeit nav daudzstāvu viesnīcu, to vietā – omulīgas mājiņas, izvietotas uz salām, kuras savā starpā savienotas ar tiltiņiem un laipām. Pa kanāliem kursē nelielas laivas, kuras arī dod El Gunai līdzību ar Venēciju. 

Visām viesnīcām ir kopīga infrastruktūra izklaidēm. El Gunas viesu rīcībā ir bezmaksas mikroautobuss un laivas, lai pārvietotos pa kūrorta teritoriju. El Gunā katrs var atrast to, kas visvairāk iet pie sirds: vientuļas pludmales un ērtas viesnīcas, kuras pārsteidz ar savu izsmalcinātību, safari tuksnesī un neparastu zemūdens pasauli tiem, kuri alkst piedzīvojumus, izklaides programmas visai ģimenei un vētraina nakts dzīve jaunajiem un enerģiskajiem. Zemūdens peldes cienītājus šeit sagaida interesanti atradumi – nogrimuši kuģi. 

Īsta El Gunas sirds ir Kafra  - burvīgs šī elitārā kūrorta rajons. Kafra ir celta tradicionālā ēģiptiešu arhitektūras stilā ar iekšējiem pagalmiņiem, bezgalīgām alejām un kupolveidīgiem salaidumiem. Kafras celtņu maigās pasteļtoņu krāsas rada kontrastainu iespaidu ar jūras ūdens spilgtām-smaragdkrāsas lagūnām. Šeit, Kafrā, dzīve mutuļo dienu un nakti: atpūtnieku rīcībā ir neskaitāms skaits veikalu, restorānu, kafejnīcu, kuras piedāvā vietējo un eiropiešu virtuvi, savus kinoteātrus un diskotēkas. 

Īpašs El Gunas lepnums – tikko iekārtotais, elegantais golfa klubs, kuru uzskata par vienu no labākajiem Tuvajos Austrumos. 

El Gunu ir iecienījuši mākslinieki un fotogrāfi no visas pasaules. Īpaši viņiem pat ir uzbūvēts speciāls komplekss, kas kļuvis par viņu mājvietu un darba vietu. Lielu popularitāti El Guna ir iemantojusi arī turīgo ēģiptiešu vidū: viņu greznās villas organiski ierakstās vienotā arhitektoniskā pilsētas plānā. 

 

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040