Hurgada (2021-2022)

Soma Bay

|  Hurgada  |  El Ahiaa  |  El Guna  |  Sahl Hasheesh  |  Makadi Bay  |  Soma Bay  |  Safaga  |  Marsa Alam 

Soma Bay


Četrdesmit minūšu brauciens šķir Hurgadas lidostu no vietas Soma Bay, speciāli iekārtotu ideālai atpūtai tikai pirms 10 gadiem. Šeit horizonts no viens puses slīgst bezgalīgi zilajā jūrā, bet otrā – atduras neticami skaistajā kalnu masīvā un tālajās kāpās, piepūstās ar tuksneša vējiem. Soma Bay pludmales pamatoti tiek uzskatītas par vienām no pašām labākajām visā Sarkanās jūras piekrastē. Baltas smiltis, neskarta daba, vientuļi līči, zaigojoša jūra un reibinoši skaisti koraļļu rifi piesaista šai vietai arvien vairāk tūristu. Neskatoties uz ģeogrāfisko tuvību, Soma Bay ir tālu no trokšņainās un reizēm nogurdinošās Hurgadas, kur cauru gadu mutuļo jautrā tūristu ikdiena.

Soma Bay viesnīcu teritorijā var atrast visu, sākot no bāriem un restorāniem, un beidzot ar golfa klubu. Soma Bay jūs varēsiet atpūsties pēc pilnas programmas. Saules, jūras un vienmērīga iedeguma mīļotājiem Soma Bay viesnīcas piedāvā klusas pludmales, kuras ieskauj komforta atmosfēra un paradīzes bezrūpība. Šeit Jūs sajutīsities kā īsts ēģiptiešu dievs, aprūpēts un kur valda miers.

Aktīvas atpūtas un ūdens sporta veidu cienītājiem Soma Bay arī ir ideāla vieta. Šeit veiksmīgi var nodarboties ar vindsērfingu, daivingu, tenisu un pat golfu.

Savukārt piedzīvojumu un neskaitāmu bagātību meklētājiem Soma Bay viesnīcas piedāvā neskaitāmas ekskursijas uz Nīlas ieleju, pie senajām piramīdām, Luksoras tempļiem un daudzām citām bezgala interesantām vietām, kuras glabā sevī ēģiptiešu, grieķu-romiešu un arābu civilizāciju daudzu gadsimtu vēsturi.  Soma Bay tiešā tuvumā atrodas Svētā Pāvela un Svētā Antonija koptu klosteri, kuras ir diezgan interesantas celtnes kā no vēsturiskā un arhitektoniskā, tā arī no garīgā viedokļa.

Ir vērts atzīmēt, ka pašas Soma Bay viesnīcas ir būvētas seno ēģiptiešu stilā un atgādina senās Ēģiptes tūkstošgadīgās varenās arhitektoniskās celtnes. Sfinksu alejas, piramidālās strūklakas un kolonnas, klātas ar hieroglifiem, pārceļ tūristus noslēpumainajā faraonu pasaulē, kuru daudzus tūkstošus gadu atpakaļ ir radījuši varenu civilizāciju auglīgajā Lielās Upes ielejā

 

Viesnīcu katalogs
67220505


29700300


67334423


67283882


66220220


67283021


67278040