Šarm el Šeiha (2022-2023)

Dahaba

|  Šarm El Šeiha 

Dahaba


Dahaba – salīdzinoši jauns kūrorts, katrā gadījumā elektrība šajā rajonā parādījās tikai 20 gadus atpakaļ un līdz tam, beduīnu apdzīvotu, to apmeklēja vien pārliecināti ceļotāji un hipiji. Pateicoties viņiem līdz šim brīdim Dahabā valda brīva un bezrūpīga atmosfēra. Tagad Dahaba ir pērle Sarkanās jūras rivjērai, kura izpletusies gar Sinajas pussalas austrumu piekrasti. Tas ir viens no labākajiem Ēģiptes kūrortiem, paradīze tiem, kuriem tuvāka vienkārša relaksācija saules pielietajā pludmalē, kā arī aktīvas atpūtas cienītājiem.

Pirmie atradīs šeit smilšainas pludmales, labu laiku un pirmklasīgu apkalpošanu, beidzamajiem tiks piedāvāta jūra ar iespējām aktīvai laika pavadīšanai.

Iesākumam jāatzīmē, ka Dahaba ir lieliska vieta vindsērfingam. Krasta līnija šeit izliecas, izveidojot lagūnu, pēc tam asi aiziet jūras virzienā, iezīmējot garu smilšainu zemes strēli. Tas viss salikumā ar veiksmīgām vēja pūsmām, padara pludmali par ideālu vietu vēja dēļa un buras pārvaldīšanai.

Uz Dahabu dodas arī lai nirtu ar akvalangu. Nirējiem sagatavoti daudzi maršruti, kuru gaitā var apmeklēt zemūdens kanjonu, nelielas alas, „zušu dārzu” vai fotografēt bagāto jūras floru un faunu, aplūkot lejupejošo nogāzi, kura atrodas ciešā pilsētas tuvumā. Dziļuma diapazons ir no 4 metriem piekrastē, līdz 45 metriem pie alām.

Bez augstākminētajām interešu grupām Sinajas pussalas piekrasti apmeklē kaitsērfinga, veikbordinga, ūdensslēpju, snorkelinga cienītāji. Kā arī tie, kuriem pietiek ar nelielu izbraucienu ar katamarānu vai vizināšanās ar banānu.

Neskatoties uz tik plašu izklaižu spektru nevajag aizmirst arī par vietējām apskates vietām. Netālu no Hababas atrodas Mozus kalns, Krāsainais kanjons, svētās Jekaterinas klosteris, tā kā Jums būs iespēja dažādot savu atpūtu ar visnotaļ interesantu kultūras programmu.   

 

Viesnīcu katalogs
66220220