Jaunumi

Pieci populārākie budžeta ceļojuma maršruti atvaļinājumam 2011. gadā

13.12.2011 15:35

Vēlaties doties atvaļinājumā, lai izrautos no monotonā dzīvesveida, taču nevēlaties iztērēt braucienam veselu bagātību?

Tad pievērsiet uzmanību sekojošiem, saudzīgiem jūsu maciņam, tūrisma virzieniem, kuri ir pilnībā pieejami cenas ziņā, ļauj interesanti atpūsties un tajā pašā laikā palikt budžeta rāmjos.

 

Hjūstona, Teksasas štats  

Ceturtā pēc izmēra ASV pilsēta Hjūstona ir apbrīnojami pieejama cenu ziņā, piedāvājot tās tūristiem dzīvošanu četrzvaigžņu viesnīcā tikai par $ 96. Samaksājot tikai 39$, jūs saņemsiet CityPass karti un bez maksas varēsiet doties uz Hjūstonas Akvāriju, Lietišķās Mākslas muzeju un Hjūstonas Kosmisko lidojumu centru. Salīdzinājumam, CityPass kartes cena Ņujorkā ir $ 79, savukārt Sanfrancisko- $ 64.

Apmeklējuma laiks: vēls pavasaris (aprīlis, maijs) un rudens vidus (oktobris, novembris) ir ideāls laiks apmeklēt Hjūstonu.

Apmešanās: greznā viesnīca „Icon” piedāvā 135 numurus, cena par izmitināšanos kurā sākas no $ 159. Kā arī jūs varat izmantot 20% atlaidi veicot rezervāciju vismaz 14 dienas pirms brauciena un apmetīsieties viesnīcā vismaz uz divām naktīm pēc kārtas, vai vairāk.

 

Dublina, Īrija  

Ekonomiskā krīze Īrijā ir padarījusi to par nedārgu tūrisma virzienu, kur dzīvošanas izdevumi ir viszemākie lielāko Rietumeiropas valstu starpā.

Apmeklējuma laiks: laikapstākļi ir patīkami jūnijā, jūlijā un augustā, cenām nav sezonas izmaiņu. 

Apmešanās: „Harcourt Hotel” viesnīca, kura atrodas pilsētas centrā, piedāvā tās viesiem 104 numurus un pilnībā pieejamas cenas.

 

Šanhaja, Ķīna  

Šanhaja tiek izskatīta par vienu no pilsētām, kura piedāvā labāko cenas un kvalitātes attiecību Ķīnā. Cenas pieczvaigžņu viesnīcās ir samazinājušās vidēji līdz $ 197, salīdzinājumā ar $ 334 pagājušajā gadā. Apmeklējiet tuvumā esošos budistu  tempļus Nankin un Xančžou, izmantojiet iespēju izbaudīt senās Ķīnas arhitektūru un garīgi bagātināt sevi.

Apmeklējuma laiks: marta beigās, kā arī oktobra beigās un novembra sākumā.

Apmešanās: jūs varat rezervēt numuru diviem sākot no  $ 117 greznajā „ Eton Hotel” viesnīcā, kura tika atklāta  2007. gadā.

 

Kolumbija

Brīnišķīgās Karību jūras pludmales un eksotiskie Amazones džungļi padara Kolumbiju par satriecošu tūrisma virzienu. Lielākā pilsēta Bogota ar tās modes preču veikaliem, naktsklubiem un kafejnīcām gaida tūristus no visas pasaules.

Apmeklējuma laiks: no decembra līdz martam turpinās karstā sezona, līdz ar to atlaižu un speciālo piedāvājumu cienītājiem ir ieteicams apmeklēt pilsētu aprīlī.

Apmešanās: viesnīca „Celebrities Suites” piedāvās Jums burvīgu skatu uz pilsētu, savukārt katrs numurs šeit ir veltīts dažādām zvaigznēm, sākot no Boba Mārlija līdz pat Čārlijam Čaplinam. 

 

Banfa, Alberta, Kanāda  

Banfa ir vissezonas tūrisma virziens, kurš piedāvā viesiem brīnišķīgas dabas ainavas un karstos avotus, golfa laukumus un velosipēdu maršrutus.

Apmeklējuma laiks: ja jums patīk slēpot, tad ieteicamais laiks apmeklējumam ir no decembra līdz martam. Aprīlis arī ir labs, tūristu vēl nav tik daudz un dienasgaismas ilgums pagarinās līdz 12 stundām.

Apmešanās: viesnīca  „Deer Lodge” apburs Jūs ar lauku atmosfēru un aizraujošu skatu un Viktorijas ledājiem

67212121


67334423


66220220


67315800


67283882


66220220


67280711


27779904


67085085


29898619Antālija (2020)

Antālija – kūrortpilsēta un osta Turcijas dienvidos, Antālijas provinces administratīvais centrs atrodas 30 m augstumā virs jūras līmeņa. Antālijā dzīvo 677 tūkstoši cilvēku (2005 g.), līdz 2 miljoniem cilvēku vasaras periodā. &S...

Lasīt tālāk

Krētas sala (2020)

Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kurš atklāj noslēpumus un vērtības, kuras sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan dzīves mirkļu...

Lasīt tālāk

Rodas sala (2020)

Rodas sala- tā ir bruņinieku sala un īstens Vidusjūras dārgums, paša saules Dieva Heliosa staru apspīdēts. Ilgu laiku Egejas jūra slēpa šo līdzīgo vietu no cilvēkiem un Dieviem, bet kā vēsta sena leģenda- reiz viļņiem atkāpjoties un ...

Lasīt tālāk

Korfu sala (2020)

Senatnē zināma kā Kerkira-mūsdienās daudziem labāk zināma ar nosaukumu Korfu sala līdz pat šim laikam nav zaudējusi savu pievilcību. Gleznainie dabas skati vijas ar unikālo vietējo arhitektūru, radot neatkārtojamu un apburošu iespaid...

Lasīt tālāk

Hurgada

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemū...

Lasīt tālāk

Šarm el Šeiha

Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas kūrorts Šarm-el-Šeiha – tulkojumā „cara (šeiha) līcis”, kuram ir paša prestižākā jūras kūrorta reputācija Ēģiptē. Jebkurā no gada 12 mēnešiem lidmaš...

Lasīt tālāk

Taizeme

Taizeme - „Tūkstoš smaidu zeme” un pati populārākā dienvidrietumāzijas vieta, kur pieejami visi atpūtas veidi. Vēlaties klasisku atpūtu mūsdienīgā kūrortā? Lūdzu! Varbūt vētrainu naktsdzīvi un ekstremālus piedzīvojumus? Nav prob...

Lasīt tālāk