Jaunumi

TOP-10 futūristiskāko pasaules viesnīcu koncepciju

14.12.2011 11:16

Futūristiskas koncepcijas ir rītdienas dizaineru darba produkti. Lūk dažas no visinovatīvākajām un futūristiskākajām viesnīcu koncepcijām, kurām ir tikusi piešķirta balva par arhitektūru un stilu.

Poseidona zemūdens parks  - viesnīcu ir projektējis Brūss Džonsons un tā atradīsies lagūnas 5000 akru platībā, vidū. Viesnīca sastāvēs no plašiem zemūdens apartamentiem, no kuriem katrs aizņems 550 kvadrātpēdu lielu platību.

Hidropole – vēl viena zemūdens viesnīca Hidropole, to izstrādājis profesors Rolands Diterle un tas būs pirmais zemūdens kūrorts pasaulē. Viesnīca atradīsies apmēram 66 pēdas zemāk par Persijas līča līmeni, netālu no Džumeiras pludmales Dubajā.

Viesnīca Diamond Ring vai Voyager V1 – viesnīca ir projektēta panorāmas rata formā, tās augstums ir 185 metri. Visdrīzāk, viesnīca atrodas Abu- Dabi.

Viesnīca Apeiron – šī futūristiskā viesnīca Dubajā šobrīd atrodas projektēšanas stadijā. Tā sastāvēs no privātas lagūnas, pludmalēm, restorāniem, veikaliem, SPA centriem, kinoteātriem, mākslas galerijas un konferenču zālēm.

Piepūšamā kosmiskā viesnīca – piepūšamās, zem spiediena esošās, dzīvošanai domātās kūniņas, tiek izmantotas kosmiskajā vidē cilvēka dzīvības uzturēšanai. Viesnīcu ir projektējusi kompānija Bigelow Aerospace un tā atradīsies 515 kilometru attālumā virs Zemes. Pilnīgi iespējams, ka viesnīcas celtniecība tiks pabeigta ap 2015 gadu.

Viesnīca Lunatic – viesnīcu ir projektējušas kompānijas Hans-Jurgen Rombaut un Wimberly Allison Tong & Goo, un teorētiski tai ir jābūt uzceltai līdz 2050. gadam. Kā jau var nojaust, tā atradīsies uz Mēness. Viesnīca sastāvēs no diviem torņiem, katrs 160 metru augstumā, tajā viesus gaidīs dažnedažādas izklaides, balstītas uz Mēness zemo gravitācijas līmeni.

Viesnīca Aeroscraft – šī lidojošā viesnīca tiks uzcelta 400 tonnu smagā dirižablī.  Ar viesnīcas celtniecību nodarbosies kompānija Worldwide Aeros Corporation. Pēc izmēra un formas viesnīca atgādinās divus futbola laukums.  Šī greznā viesnīca varēs uzņemt 250 pasažierus un veikt 6000 jūdžu lielu attālumu ar ātrumu 174 jūdzes stundā. Vēl viesnīcā būs attīstīta infrastruktūra, kas iekļauj sevī restorānus, kazino un kaītes.

 

Mēness viesnīcas komplekss “Nāves Zvaigzne ” – Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku tiks uzceltas divas viesnīcas, pazīstamas kā „Pilnmēness viesnīca un „Pusmēness viesnīca”, pēc Heerim arhitektu projekta. „Pilnmēness viesnīcai” būs diska forma ar noapaļotām malām un atverēm augšējā stūrī. Šī 150 metru greznā viesnīca sastāvēs no 35 stāviem un tajā būs 382 numuri.” Pusmēness viesnīcas” dizains tiks veidots pusmēness formā ar izliektu arku.

 

Viesnīca Waterworld – šī kūrortviesnīca Šanhajas lagūnā, Ķīnā, ir tikusi Atkina arhitektūras grupas izstrādāta. Viesnīca radīta harmonijā ar vides dabiskajiem apstākļiem. Šī viesnīca piedāvā viesiem unikālus sporta pasākumus, tādus, kā lekšanu ar gumiju un klinšu kāpšanu.

Pods viesnīcas – šīs viesnīcas sastāv no saliktām pāļu konstrukcijām, kā rezultātā tās var uzstādīt jebkurā pasaules malā. Kopā ar vienreizējiem blokiem, viesnīcas konstrukcijas tiks aprīkotas ar „aktīvajām” grīdām un sienām, kuras viesi varēs mainīt saskaņā ar savu gaumi.

 

 

67212121


67334423


66220220


67315800


67283882


66220220


67280711


27779904


67085085


29898619Antālija (2020)

Antālija – kūrortpilsēta un osta Turcijas dienvidos, Antālijas provinces administratīvais centrs atrodas 30 m augstumā virs jūras līmeņa. Antālijā dzīvo 677 tūkstoši cilvēku (2005 g.), līdz 2 miljoniem cilvēku vasaras periodā. &S...

Lasīt tālāk

Krētas sala (2020)

Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kurš atklāj noslēpumus un vērtības, kuras sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan dzīves mirkļu...

Lasīt tālāk

Rodas sala (2020)

Rodas sala- tā ir bruņinieku sala un īstens Vidusjūras dārgums, paša saules Dieva Heliosa staru apspīdēts. Ilgu laiku Egejas jūra slēpa šo līdzīgo vietu no cilvēkiem un Dieviem, bet kā vēsta sena leģenda- reiz viļņiem atkāpjoties un ...

Lasīt tālāk

Korfu sala (2020)

Senatnē zināma kā Kerkira-mūsdienās daudziem labāk zināma ar nosaukumu Korfu sala līdz pat šim laikam nav zaudējusi savu pievilcību. Gleznainie dabas skati vijas ar unikālo vietējo arhitektūru, radot neatkārtojamu un apburošu iespaid...

Lasīt tālāk

Hurgada

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemū...

Lasīt tālāk

Šarm el Šeiha

Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas kūrorts Šarm-el-Šeiha – tulkojumā „cara (šeiha) līcis”, kuram ir paša prestižākā jūras kūrorta reputācija Ēģiptē. Jebkurā no gada 12 mēnešiem lidmaš...

Lasīt tālāk

Taizeme

Taizeme - „Tūkstoš smaidu zeme” un pati populārākā dienvidrietumāzijas vieta, kur pieejami visi atpūtas veidi. Vēlaties klasisku atpūtu mūsdienīgā kūrortā? Lūdzu! Varbūt vētrainu naktsdzīvi un ekstremālus piedzīvojumus? Nav prob...

Lasīt tālāk