Autostāvvieta

Tūrisma operators ALIDA TŪRS sadarbībā ar autostāvvietu VALET PARKING piedāvā saviem klientiem īpašus noteikumus automašīnas stāvvietai ceļojuma laikā!

Atstājot savu automašīnu VALET PARKING stāvvietā uz termiņu kas ir lielāks par piecām diennaktīm, vienu stāvēšanas diennakti tūrisma operatora ALIDA TŪRS klienti saņems par brīvu! Un tas viss par viszemāko stāvvietas cenu – 3,50 EUR diennaktī! Minimālā maksā 15 EUR.

Autostāvvietas personāls novietos jūsu automašīnu, nogādās jūs Rīgas Starptautiskajā lidostā, ka arī sagaidīs jūs tajā atgriežoties no ceļojuma.

Lai izmantotu šo piedāvājumu, ne mazāk kā 8 stundas pirms izlidošanas jāpiereģistrējās pa tālruni +371 29231562 vai mājas lapā www.valetparking.lv.

Šī piedāvājuma saņemšanai, jums nepieciešams uzrādīt autostāvvietas darbiniekam ceļojuma vaučeri ar tūrisma operatora ALIDA TŪRS logotipu.

Autostāvvietas atrašanās vietu, kā arī citu informāciju, jūs varat iegūt apmeklējot www.valetparking.lv.

 

Antālija (2024)

Antālija – kūrortpilsēta un osta Turcijas dienvidos, Antālijas provinces administratīvais centrs atrodas 30 m augstumā virs jūras līmeņa. Antālijā dzīvo 677 tūkstoši cilvēku (2005 g.), līdz 2 miljoniem cilvēku vasaras periodā. &S...

Lasīt tālāk

Andora (2025)

Andoras kalni ir viens no populārākajiem ziemas sporta centriem Eiropā, kurā cenu politika ir izdevīgāka kā Austrijā, bet kalnu augstums ir vien mazliet mazāks kā Spānijā. Mazās valsts, kas robežojas ar Spāniju un Franciju, kalnu slēpošanas...

Lasīt tālāk