Andora - Slēpošana (Barselona) 2021

Viesnīcu katalogs

|   Andorra la Vella   |   Escaldes Engordany   |   Grandvalira  

Andorra la Vella

Andora la Vela (Andorra la Vella), Andoras karalistes galvaspilsēta ir viens no lielākajiem Eiropas tūrisma centriem. Tā sevī apvieno neatkārtojamo Pireneju ainavu un  Romas laikmet arhitektūras būvju / ar augsto viesnīcu servisa līmeni, izmeklētu gastronomiju, nedārgu šopingu un visām iespējamām sporta aktivitātēm. Attālums no Andoras la Velas līdz Barselonai ir 210 km (aptuveni 3 h brauciens).

Lasīt tālāk

Escaldes Engordany

Eskaldesa – Engordaņja (Escaldes-Engordany) ir liela kūrortpilsēta, kas atrodas Andoras centrālajā daļā. Savu nosaukumu tā ieguvusi divu pilsētu - Eskaldesas un Engordaņjas saplūšanas rezultātā. Pirmā atrodas kalnu grēdas ēnas pusē, bet otru praktiski vienmēr apspīd saule. Tuvākās pilsētas ir Andora la Velja, Enkampa un La Massana. Kūrorts gandrīz saplūst ar valsts galvaspilsētu un kopā tie veido kultūras un komerccentru.

Lasīt tālāk

Grandvalira

Kalnu slēpošanas zona Grandvalira (Grandvalira) ir ieleja, kas savieno vairākus kūrortus: Pas de la Kasa (Pas de la Casa), Grau Roidž (Grau Roig), El Tarter (El Tarter), Soldei (Soldeu), Enkamp (Encamp) un Kaniljo (Canillo).

Lasīt tālāk