Andora - Slēpošana (2024)

Viesnīcu katalogs

|   Andorra la Vella - Escaldes Engordany   |   Grandvalira (Encamp)   |   Grandvalira (Canillo)   |   Grandvalira (Soldeu - El Tarter)   |   Grandvalira (Pas De la Casa)  

Andorra la Vella - Escaldes Engordany

Andora la Vela (Andorra la Vella), Andoras karalistes galvaspilsēta ir viens no lielākajiem Eiropas tūrisma centriem. Tā sevī apvieno neatkārtojamo Pireneju ainavu un  Romas laikmet arhitektūras būvju / ar augsto viesnīcu servisa līmeni, izmeklētu gastronomiju, nedārgu šopingu un visām iespējamām sporta aktivitātēm. Attālums no Andoras la Velas līdz Barselonai ir 210 km (aptuveni 3 h brauciens).

Lasīt tālāk

Grandvalira (Encamp)

Enkampa – ir visai liela Andoras pilsēta, kas atrodas 7-10 minūšu braucienā no galvaspilsētas. Pēc pacēlāja- telekabīnes Funicamp atvēršanas 1999. Gadā, Enkampa kļuva krietni pievilcīgāka kalnu slēpošanas piekritējiem. Funicamp ir savā veidā unikāls trošu ceļš 6 km garumā, kā sastāvā ir 32 kabīnes, katra var uzņemt 24 cilvēkus. Kustoties ar ātrumu 7.2 m/sek. kabīnes nogādā slēpotājus no Enkampa pilsētiņas (1238 m) uz Collada D’Enradort (2506 m) virsotni, kas atrodas netālu no Grau Roig nogāzēm m...

Lasīt tālāk

Grandvalira (Canillo)

Lasīt tālāk

Grandvalira (Soldeu - El Tarter)

Vismūsdienīgākais Andoras kūrorts ar daudzām dažāda sarežģītības līmeņa trasēm. Kūrorts sastāv no diviem nelieliem ciematiem Soldeu un El Tarter, kas atrodas 3 km attālumā viens no otra. Tie savstarpēji savienoti ar pacēlāju tīklu, tāpēc kalnu slēpošanas nogāzes un trases saplūdušas vienā lielā laukumā, kuru labi apguvuši un iemīļojuši atpūtnieki.

Lasīt tālāk

Grandvalira (Pas De la Casa)

Pas de la Kasa? Grau Roig ir lielākais Andoras slēpošanas rajons, kas savienots ar Soldeu un El Tarter vienotā apgabalā  Grand Valira, kas atrodas uz Francijas robežas. Liela platība un trases, kas apvieno divus kalnu slēpošanas centrus, kā arī četras sniegotās alejas un rekordlielais kalnu slēpotāju skaits padara šo kūrortu par Andoras līderi  popularitātes ziņā.  Augstā atrašanās vieta- vairāk kā 2000 m un lielais sniega pūtēju skaits nodrošina sniega segu laikā no decembra līdz aprīlim.

Lasīt tālāk