Krētas sala (2023)

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Knosas pils

Ekskursija uz Knosas pili ir viena no vispopulārākajām ekskursijām tūristu vidū. Jūs apmeklēsiet Knosas pils izrakumus - Mīnojas civilizācijas centru, kurš atrodas 5 km attālumā no Heraklionas- Krētas galvaapilsētas. Pils arheoloģiskos izrakumus veica angļu arheologs Artūrs Evanss. Dažās vietās pils sasniedza pat piecu stāvu augstumu, tam bija vairākas pārejas un koridori. Pils sarežģītā arhitektūra atgādina labirintu un pārsteidz apmeklētāju iztēli. Jūs redzēsiet vietu, kura radīja  brīnumainus mītus par Mīnotauru, Ariadnas skaistuli, drosmīgo Tēseju un Zeva dēlu- gudro karali Mīnosu. Saglabājušies ēku izmēri un daudzveidība, sienu gleznojumi un ciļņi pa visu pils teritoriju, dod kopējo priekšstatu par mīnojas laikmeta cilvēku dzīvi un ikdienu.

Pēc pils apskates  Jūs dosieties uz vēsturisku centru,  kur Jūs gaida Venizelosa laukums vai, kā  to sauc pilsētnieki, Lauvu Laukumu. Tur viņi ir: svinīgi un nepieejami sēž ap Morozini strūklaku, kuru nosauca par godu Venēcijas pilsētas Gubernatoram. Pa labi ir venēciešu Lodžija, pa kreisi ir pilsētas tirgus, visapkārt ir tavernas, restorāni, kafejnīcas. Dažu soļus tālāk – Svētā Tita Katedrālē  Jūs gaida klusums, miers un samierināšana.

Apmeklētājiem būs arī pietiekami daudz brīvā laika priekš ievērojamāko Iraklio pilsētas vietu apskates, atpūtas un iepirkumiem.