Krētas sala

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Šīs ekskursijas laikā Jūs gaida senā klostera un  unikālas alas apmeklējums, iepazīšanās ar salas iedzīvotāju dzīves  veidu ikdienas darbiem un daudz kas cits, kas neatstās Jūs  vienaldzīgus!

Ekskursija dāvā vienreizēju iespēju kļūt par vienu no nedaudzajiem tūristiem, kam būs iespēja apmeklēt skaisto Vossakos klosteri, kas celts XII gadsimtā. Šeit Jums būs iespēja pieskarties Svētā Georgija Uzvarētāja relikvijām un  piedalīties maizes iesvētīšanas procesā.

Tālāk, dodoties pa ceļu caur gleznainajiem kalniem,  Jūs nonāksiet pie Sfedoni alas, kas atrodas 800 m virs jūras līmeņa. Šī ir viena no skaistākajām un garākajām alām Grieķijā, kas jau pie ieejas piesaista uzmanību ar saviem stalaktītiem un stalagmītiem, kas izgaismoti dažādās krāsās. Šo  „akmens lāsteku” vecums mērāms vairāk kā 8 miljonu gadu garumā. Sfedoni alas apmeklējums atstās neaizmirstamu iespaidu, apburot Jūs ar savu noslēpumaino varenību.

Ceļojuma turpinājumā būs kolorītā ciemata Anoija apmeklējums. Vietējie meistari ļaus ielūkoties tradicionālo sieri izgatavošanas noslēpumā pēc senām receptēm un piedāvās Jums piedalīties kazu slaukšanas un aunu cirpšanas procesā. Nodarbošanās ar tautas amatniecību ļaus Jums sajusties kā īstiem krētiešiem. 

Pēc ražīga darba, kā īstiem grieķiem, Jums pienākas pusdienas un atpūta zem zīdkokiem un pie ezera ar zelta zivtiņām, kur būs iespēja dzirdēt dziesmas slavenā krētiešu dziedātāja Vasilisa Skulasa izpildījumā. Priekš Jums tiks pagatavoti gardie tradicionālie krētas ēdieni un vietējais vīns , jeb raki.

Un , protams, Jums būs iespēja iegādāties īstus krētas produktus, piemēram, olīveļļu, kazas sieru ,  vīnu, ievārījumu, utt.

Ekskursiju noslēgs pastaiga pa Anoija ciemu, kur katram būs iespēja apmeklēt mazās bodītes un iedzert grieķu kafiju krāšņajās krētas kafejnīcās (kafenio)
67315800


29700300


67283882


66220220


66220220


67334423


67855678


66220220


27779904


29898619