Krētas sala

Ekskursijas

Knosas pils

Spinalongas sala

Santorīnī sala

Krētas vakars

Akvaparks

Safari ar džipiem

Izjāde ar zirgiem

Samarjas aiza

Makšķerēšana jūrā

Bizantijas Krēta

Kricca un Lassiti

Kurnas un Sfakaja

Ekskursija Atēnās

Sv.Paljani klosteris - Gortis - Matala - Vīnu degustācija

Knosas pils un Lassiti plakankalne

Lassiti plakankalne un Zeva ala

Palmu paradīze (Vaji - St.Dievmates Toplu klosteris - Sitija)

Kurnas - Hanja

Gramvusa

Jaunais dabas pētnieks (ekskursija bērniem un viņu vecākiem)

Īstenā Krēta (Vossakos - Sfedoni - Anoija)

Krētas mantojums: pagātnes un mūsdienu (Agios Foma - Gorgolaini - Asites - Agios Mironos)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Krētas bagātības (Ticība - Vēsture - Kultūra)

Viena no pašām interesantākajām  un, viennozīmīgi,  pati ar  iespaidiem piesātinātākā ekskursija.

Un tā, mēs dodamies uz vienu no nozīmīgākajiem Krētas klosteriem- Svētā Georgija Epanosifi klosteri, kura pirmsākumi meklējami salas osmāņu okupācijas periodā. Tā sienās glabājas pareizticīgajiem neizsakāmi vērtīgas 21 svētā relikvijas un Svētā Georgija Uzvarētāja ikona, kura XVII gadsimtā palīdzēja ļaudīm izārstēties un iznīcināt mēri un , pateicoties kurai, cilvēki spēja pārdzīvot osmāņu okupāciju. Jūs varēsiet pieskarties Sv. Jekaterinas , Sv. Panteleimona un Sv. Simferopoles Luka relikvijām.

Tālāk mūs gaida Gavalas vīna darītavas apmeklējums. Krēta- tā ir vienreizēji auglīga zeme, kas ļauj novākt ražu vairākas reizes gadā, bet salas klimats veicina vīnogulāju augšanu.  Agrāk gandrīz katrai krētiešu ģimenei bija savas vīnogas un šoreiz Jums būs iespēja apmeklēt  vienu no Krētas senākajām vīna darītavām (vairāk kā 150 gadu) – Gavalas. Sekojot senai tradīcijai un dadzu paaudžu pieredzei, Gavalas ģimene ir radījusi  savas oriģinālās vīnu garšas un aromātu buķetes, kas ir ļoti populāras ne tikai vietējo iedzīvotāju un tūristu, bet arī vīnu pazinēju vidū visā pasaulē. Jums arī būs iespēja nodegustēt un novērtēt vīnu. 

Un atkal mēs Jūs aicinām, vilinām un ar Tematiskā parka palīdzību aizvedam ceļojumā gandrīz 4000 gadu pagātnē-Mīnojas civilizācijas laikmetā. Jūs varēsiet jūsmot par pirmo Eiropas civilizāciju. Mūsu dokumentālajā filmā būs sniegtas atbildes uz jautājumiem: kā radusies pirmā Eiropas civilizācija, kā tika celtas pirmās pilis, kāpēc mīnojas civilizācija izzuda tik pat pēkšņi kā parādījusies? Arī Jums piedāvātās pusdienas un veids kā tās  pasniegtas , būs pagatavotas no mīnojas virtuves receptēm, tieši tā kā tas bija šajos ļoti senajos laikos. Neparasto un gardo pusdienu laikā notiks uz sengrieķu mītiem balstīts teatrāls pasākums,

Atgriežoties mūsdienās, mēs dodamies uz Mirtija ciemu, kur atrodas varenā grieķu XX  gadsimta rakstnieka Nikosa Kazandzakisa muzejs. Šeit Jūs varēsiet  iepazīties ar rakstnieka, tulka, dažu romānu autora (tai skaitā „Grieķis Zorba”) , dzīves gaitām un viņa darbiem.  Daži viņa romāni tika ekranizēti un pat ieguvuši Oskara balvas. Viens no tiem – „Pēdējais pārbaudījums”(1988. Gadā to ekranizējis Martins Skorsēze)  autoram atnesa ne tikai slavu, bet arī piespiedu kārtas emigrāciju .

Uz Nikosa Kazandzisa kapakmeņa rakstīts: „Ne uz ko neceru. Nekā nebaidos. Esmu brīvs”.
67315800


29700300


67283882


66220220


67334423


67855678


66220220


27779904


67242133


29898619